• Home
  • Blog Samenwerking
  • Over mij
    • Bloglovin
    • E-mailadres
    • Facebook
    • Instagram
    • Pinterest
    • Twitter

The Beauty Magazine

Interieur & Lifestyle

  • Interieur
    • Interieur
    • Decoratie
    • Planten
    • Tuin
    • Inspiratie
  • Style
    • Style
    • Lifestyle
    • Beauty
  • Recepten
    • Recepten
    • Eten
    • Drankjes
    • Chocolade
  • Persoonlijk
    • Zwangerschap
    • Geboorte
  • Feestjes
    • Feestjes
    • Verjaardag
    • Kerst
    • Oud & Nieuw
    • Pasen
    • Valentijnsdag
    • Bruiloft
    • Geboorte
    • Halloween
    • Moederdag
    • Feestdecoratie
    • Cadeau inspiratie
    • DIY
    • Fun

De charme van de herfst

24 oktober 2017 by The Beauty Magazine 10 Comments

Het was weer een herfstachtig weekend. Hopelijk hebben jullie er net zo van genoten als ik. Want voor mijn gevoel duurde dit weekend net zo lang als een mini vakantie. Zo heb ik vrijdagavond gezellig met een vriendin bij gekletst. Zaterdag heb ik mijn moeder geholpen bij haar allereerste schilderijen expositie. Ik ben zo trots op haar! En ik hoop dat er meer mensen net zo van haar schilderijen gaan genieten als ik. ’s Avonds kwamen vrienden van ons langs en zondag had ik een fijn dagje met mijn man. 

Het ene moment kwam zondag het zonnetje kijken. En het andere moment kwam er een buitje uit de lucht vallen. Natuurlijk kom ik het niet laten om even naar buiten te gaan. In het park zijn de bladeren aan de bomen al ontzettend mooi aan het verkleuren en ging ik op zoek naar leuke herfst decoratie.

 

 

Herfst outfit

Oh, wat fijn dat we weer van die mooie, warme stoffen aan kunnen trekken. Dit is toch wel echt een groot pluspunt aan de herfst. Natuurlijk hou ik ook wel van die leuke zomerjurkjes en rokje, maar een zachte trui is ook wel echt heerlijk. En een combinatie is natuurlijk helemaal leuk!

Deze herfstachtige jurk heb ik gekocht bij Primark en zit zo lekker! Het is echt een fijne outfit voor een herfstachtige dagje.

Ik heb hem gecombineerd met een panty met allemaal kleine polka dots. Dit vind ik zelf wel heel erg leuk. Ook onder bijvoorbeeld een zwart rokje. En ik heb hem gekocht bij de Primark.

 

 

Suede laarsjes
Naast dat we weer wat warme kleding aantrekken, is het ook weer tijd om onze voetjes extra warm te houden. De sandalen kunnen de kast weer in en daarom ben ik op zoek gegaan naar herfst laarsjes. Deze zwarte suede laarsjes vind ik heel gaaf. Ze hebben een vrij hoge hak, maar mocht je vaker op hakken lopen dan vind je ze vast heel fijn zitten.
 0
 
0
Gezellige Essentials
0
Vinden jullie sjaals ook zo fijn? Ik vind het heerlijk om een sjaal te dragen. Ook al is het nu nog niet zo koud, toch heb ik er nu al weer eentje bij me. Het is lekker zacht en hierdoor waait er ook geen wind bij je hals je jas naar binnen. Brrr… Deze sjaal heb ik trouwens vorig jaar gekocht bij MS mode. De MS mode ging definitief sluiten, waardoor ze veel korting hadden. Ideaal! Want hierdoor kostte deze sjaal nog naar €3,-.
Mijn tas is van het merk Valentino. Ik vind de tassen van Valentino erg mooi, omdat ze erg stevig aanvoelen. Ik zat eerst te twijfelen tussen deze kleur een de zwarte variant, maar aangezien ik best veel zwarte tassen heb, ging ik toch voor dit kleurtje.
 0

Accessoires0

Stiekem krijg ik toch wel een beetje een horloge verslaving merk ik. Dit horloge van het merk Rosefield is één van mijn favorieten. Mijn zonnebril is van Pieces en ook deze vind ik erg fijn en tijdloos.

Mijn oorbellen komen uit de sale bak van H&M, het kleine armbandje komt van de Primark en de grote armband heb ik al erg lang, waardoor ik niet eens meer weet waar ik hem gekocht heb.

0

Hebben jullie ook een fijn weekend gehad?

Deel dit artikeltje:

  • E-mail
  • Print
  • Tweet

You might also enjoy...

Herfst in Amsterdam
3X Gave betaalbare herfst outfits
Leuke items voor de herfst
Goodiebox review | Keep It Fresh
Een dagje Antwerpen
Mijn fijne lente Beauty producten
Fotoverslag | Aapjes kijken
♡ 1 jaar verloofd ♡
De nieuwe Goodiebox! | Powered By

Filed Under: Beauty, Lifestyle, Style Tagged With: Herfst, MAC, Primark, Rosefield, Valentino

Previous Post IKEA hacks die je gezien moet hebben!
Next Post Mijn favoriete (betaalbare) geurkaarsjes

Comments

  1. Romy says

    24 oktober 2017 at 7:09 AM

    Wat een superleuke outfit heb je aan! Ik vind vooral dat jurkje en de panty echt heel erg leuk. Prachtige foto’s heb je weer gemaakt! Zo leuk om te horen dat je een heel geslaagd weekend had 🙂

    Beantwoorden
  2. Darina says

    24 oktober 2017 at 7:26 AM

    Mooie outfit en de tas is geweldig! Klinkt zeker als een heerlijk weekend!

    Beantwoorden
  3. chucky1012 says

    24 oktober 2017 at 8:23 AM

    Prachtige outfit 😉
    Mooie foto’s.

    Xoxo

    Beantwoorden
  4. Loes says

    24 oktober 2017 at 9:00 AM

    Wat een mooie outfit! Ik ben dol op de herfst, de herfstkleuren, het zachte zonnetje zo nu en dan, lekkere warme truien.

    Beantwoorden
  5. bychristiana says

    24 oktober 2017 at 9:56 AM

    Wat een mooie foto’s Iris, Ik vind je laarsjes en die polkadot panty ZO leuk. Ik zie dat jij ook eucalyptus hebt staan op je (beauty) kastje. Ik heb het momenteel op de salontafel staan. Vind dat dat heel erg een herfstgevoel in huis geeft, en het is super budget, ook wel fijn!

    Beantwoorden
  6. Lindsey Beljaars says

    24 oktober 2017 at 10:20 AM

    Wat een prachtige foto’s!! Zo ziet de herfst er inderdaad helemaal niet vervelend uit 🙂

    Beantwoorden
  7. Liset says

    25 oktober 2017 at 9:24 AM

    Wat een mooie foto’s! Krijg hier echt inspiratie door. De herfst is echt fijn, lekker warm onder een dekentje en kaarsjes aan. Zo gezellig!

    Beantwoorden
  8. Sarah says

    2 november 2017 at 3:20 PM

    Wat een leuke blogs schrijf je toch. En mooie foto’s!

    Beantwoorden
  9. Sarah says

    2 november 2017 at 3:23 PM

    Wat een mooie producten. En prachtige foto’s!

    Beantwoorden
  10. TypischKim says

    12 november 2017 at 12:02 PM

    Mooie foto’s en wat een leuke outfit had je aan! De herfst is mijn favoriete seizoen!

    Beantwoorden

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *






Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

  • Bloglovin
  • E-mailadres
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest

Hi! Mijn naam is Iris. Leuk dat je een kijkje komt nemen op The Beauty Magazine.nl Hier vind je toffe DIY’s, lekkere (en simpele) receptjes, inspiratie voor je interieur en alles wat je nodig hebt om een feestje te geven!

Lees hier meer over mij!

 

Valentijnsdag

Leuke ideeën voor Valentijnsdag tijdens Corona

10X Liefdesweetjes over mij

10x Unieke dates voor Valentijnsdag

Zo maak je je eigen gelukskoekjes

Interieur inspiratie

9x Mooie hanglampen

Dit zijn de woontrends van 2021

Leuke kussens voor op de bank

hangstoel-kopen

Fijne hoekjes in huis

Het is winter!

De beste tips tegen droge lippen!

8X Mooie lange winterjassen

De mooie wintercollectie van Protest

Een warm interieur creëren

Leuke inspiratie

Instagram

Instagram

Volg mij op Social Media

The Beauty Magazine.nl

  • Home
  • Blog Samenwerking
  • Over mij

Contact

Samenwerken blog of Social Media

Natuurlijk sta ik ook open voor samenwerkingen. Neem hiervoor contact op via redactie@thebeautymagazine.nl.

Mijn site bevat adlinks.

loading Annuleren
Bericht niet verstuurd - controleer je e-mailadres!
E-mail-controle mislukt, probeer het opnieuw
Helaas, je blog kan geen berichten per e-mail delen.