What’s in my make-up bag
Het is al weer een lange tijd geleden dat ik een “What’s in my bag” artikel maakte. Dus vandaag heb ik er weer eentje. Ik doe het alleen wel een beetje anders.


**Het is al weer een lange tijd geleden dat ik een “What’s in my bag” artikel maakte. Dus vandaag heb ik er weer eentje. Ik doe het alleen wel een beetje anders. Dit keer laat ik namelijk niet zien wat ik in mijn “gewone” tas heb, maar laat ik zien wat er in mijn make-up tasje zit. **
Er zit niet veel in, maar dat hoeft ook niet tijdens deze heerlijke zomermaandjes. In de zomer heb je maar weinig make-up nodig en is het juist zo leuk om zo natuurlijk mogelijk voor de dag te komen. Benieuwd wat er in mijn make-up tasje zit? Hier komt mijn lijstje!

♥* O.P.I. Wipe-off! nagellak remover doekje*
♥* essence lipstick (07 Natural beauty)*
♥* Benefit They’er Real! mascara (black)*
♥* Sephora Eau de Toilette Piony*
♥* Chanel lipstick (69 Flirt)*
♥* GOSH kleine poederkwast*
♥* GOSH Precious Powder Pearls*
♥* Catrice Ball Blush (Droll like a Doll – Limited Edition Doll’s Collection)*
What’s in my make-up bag


