The Beauty Magazine Adventskalender | Dag 3
Hebben jullie gisteren en eergisteren allemaal meegedaan aan de Adventskalender? En vinden jullie het tot nu toe het zo leuk als ik het vind? Ik hoop dat


Hebben jullie gisteren en eergisteren allemaal meegedaan aan de Adventskalender? En vinden jullie het tot nu toe het zo leuk als ik het vind? Ik hoop dat jullie iedere dag even een kijkje komen nemen wat er acjter het deurtje van de dag verscholen zit en dat ik jullie straks allemaal blij kan maken met een cadeau uit de Adventskalender.
Waarschijnlijk hebben jullie het cadeautje van vandaag al eens vaker voorbij zien komen, want vandaag kan je de nieuwste GOODIEBOX winnen! Ik heb hem zelf ook nog helemaal dicht gelaten, dus het blijft helemaal een verrassing totdat de winnares de Goodiebox thuis ontvangen heeft.



Wat moet je doen om de GOODIEBOX te winnen
Laat in een comment weten dat je mee doet of vul het onderstaande formulier in.
Volg mijn blog op Bloglovin, Facebook of Instagram
Vergeet je e-mailadres niet te vermelden, zodat ik je kan mailen als je één van de winnaars geworden bent.
GOODIEBOX is maandelijks opzegbaar en vind je je box niet leuk? Dan heeft GOODIEBOX een niet goed, geld terug garantie. En word je nu lid, dan krijg je een speciale box. Whoehoe!! Ik wil ook lid worden!
En mocht je al lid zijn, dan kun je extra prijzen winnen door je moeder, je tante, je zusje of je vriendinnen ook aan te melden. En ik kan jullie vertellen dat je super hebberig wordt van deze leuke prijzen! Naar de website!



