Super Easy Pumpkin Cake!

Ik hou zo van taart! Ik denk zelfs dat je mij er ’s nachts voor wakker kan maken. Van aardbeientaart tot aan chocoladetaart. Maar ook cheesecake en Carrot cake

2 min lezen
Super Easy Pumpkin Cake!

pompoen taart

Ik hou zo van taart! Ik denk zelfs dat je mij er ’s nachts voor wakker kan maken. Van aardbeientaart tot aan chocoladetaart. Maar ook cheesecake en Carrot cake vind ik heerlijk! Over deze laatste wil ik het vandaag gaan hebben, want ik merk toch dat “Carrot cake” nog een beetje vreemd is bij veel mensen. Best jammer, want het is echt super lekker!

Dat ik er een groot fan van ben is nu wel duidelijk. En dit bracht mij daarom ook op het idee om pompoencake te gaan maken. Huh? Ja, ik ga namelijk vandaag een super gemakkelijke pompoencake maken op basis van het recept van worteltaart. Benieuwd? Hier komt ie!

pompoen taart

pumpkin pie

Wat heb je nodig

“Verwen Carrot Cake” van Dr Oetker

75 gram pompoen

2 eieren

100 gram Monchou (in wikkel)

75 ml zonnebloemolie

3 eetlepels water

pumpkin pie

Hoe maak je het

Dit recept is echt super gemakkelijk om te maken. het enige dat je maar hoeft te doen is het recept op de verpakking van de “Verwen Carrot Cake” van Dr Oetker te volgen en de worteltjes te vervangen door pompoen. Ik heb zelf een pompoen op de markt gekocht, omdat deze erg goedkoop zijn en zo weet je ook zeker dat je hem kunt eten.

Mocht je het toch liever helemaal zelf willen maken, dan kun je natuurlijk op zoek gaan naar een recept voor echte pompoentaart of natuurlijk een worteltaart en daar de wortel van te vervangen met pompoen.

pumpkin pie

Mmm..!! De hele keuken ruikt echt heerlijk! Alleen daarom is het al een feestje om deze pompoen cake te gaan maken. Helemaal in deze tijd van het jaar. Oh, en de witte crème is trouwens echt hemels!

Meer lezen