Zo maak je je eigen Twix Cake!

Zijn jullie ook zo dol op chocolade? Dan heb ik vandaag weer een heel leuk receptje voor jullie! Want het is weer een recept geworden met lekker veel

2 min lezen
Zo maak je je eigen Twix Cake!

Zijn jullie ook zo dol op chocolade? Dan heb ik vandaag weer een heel leuk receptje voor jullie! Want het is weer een recept geworden met lekker veel chocolade. En dit keer in combinatie met karamel. Whoehoe!

Vandaag ga ik namelijk een Twix cake maken! Oftewel, een cake in de vorm van Twix. Het is heel gemakkelijk om te maken en het ziet er geweldig uit. Ik heb er erg veel zin in, dus laten we aan de slag gaan!

Wat heb je nodig?

Cakemix

Bebogeen (of je maakt zelf karamel)

Melk chocoladereep (tussen de 200 en 300 gram)

Zo maak je je eigen Twix cake!

Maak de cake volgens het recept op de verpakking of gebruik bijvoorbeeld het recept van Rutger. De geur van vers gebakken cake is altijd zó lekker!

Heeft je cake een beetje een bolle vorm gekregen, snijdt hem dan voorzichtig een beetje bij.

Heb je de cake klaar, dan is het tijd om de chocolade te gaan smelten. Breek de chocolade reep in stukjes en smelt het Au bain Marie.

Ondertussen kunnen we een karamel op de cake aan gaan brengen. Je kan voor het karamellaagje Bebogeen gebruiken, maar je kan natuurlijk ook zelf karamel maken. Ik heb er dit keer voor gekozen om Bebogeen te gebruiken. Easy en super lekker!

Je smeert een laagje karamel over de bovenkant van de cake. Hierin ben je helemaal vrij om te bepalen hoe dik je karamellaag moet zijn.

Zodra de chocolade gesmolten is is het tijd om het over de cake heen te schenken. Smeer het een beetje egaal uit, zodat alle vlakken een laagje chocolade hebben, maar pas op dat je de chocolade niet mengt met de karamel.

Doe de cake nog eventjes in de koelkast zodat de chocolade weer kan stollen en klaar is je Twix cake!

Enjoy!!

Meer lezen