Vrolijke Paaskuikens maken
pPaas recept kuiketjes Af en toe vind ik het heel erg leuk om iets lekkers te gaan bakken. Je bent creatief bezig, het werkt ontspannend en natuurlijk krijg je


pPaas recept kuiketjes
**Af en toe vind ik het heel erg leuk om iets lekkers te gaan bakken. Je bent creatief bezig, het werkt ontspannend en natuurlijk krijg je er (meestal) iets lekkers voor terug! Ik kies dan vaak voor cupcakes of een taart, omdat ik dit zelf ook erg lekker vind. **
Nu zag ik bij Abert Heijn dit super schattige pakketje om zelf Paaskuikentjes te maken. Ik werd direct vrolijk van de verpakking, dus besloot ik de achterkant te lezen. Al snel werd ik overtuigd en nam ik het mee om thuis te gaan maken.

Wat ik zo ideaal aan dit pak vind, is dat alles van je nodig hebt er al in zit! Je hoeft** geen speciale ingrediënten** in huis te halen en je hoeft ook geen ingewikkelde apparaten te hebben.
Zo zit er in het pak van die koekkuipjes, chocolaatjes, marsepein, gele bolletjes (waarschijnlijk iets van suiker), een zakje voor de vulling van de gebakjes en een spuitzak. We kunnen daarom gelijk aan de slag!

Oké, daar gaan we dan! Allereerst dien je 300 ml water in een bak te doen. Vervolgens voeg je daar de hele inhoud van het bijgevoegde zakje aan toe. Dat klinkt al gemakkelijk. Even mixen. Mijn mixer ligt nog ergens op zolder verstopt, dus ik besloot het met een garde te gaan mixen. En dit ging eigenlijk ook prima. Langzaam veranderd het in een dikke pudding.

Na ongeveer 5 minuutjes te hebben gemixt, moet het eventjes in de koelkast gaan opstijven. Ondertussen kun je aan de slag gaan met de snaveltjes. van het oranje blokje maak je kleine driehoekje. Op de afbeelding op de doos zijn de snaveltjes rond. Ik vind het zelf wel leuk om gewone puntje snaveltjes te maken.

Zodra het puddingachtige goedje wat opgesteven is, kun je het in de spuitzak doen. Ook deze zit in de doos, dus hoef je niet te kopen. Handig! Nog even het puntje er af knippen je de pudding kan in de bakjes gespoten worden. Volgens de verpakking moet je eerst een groot bolletje maken en daar bovenop een kleiner bolletje doen. Oftewel het lichaam en het hoofdje.
Hmm… Dit gaat al lastiger dan verwacht. Je wilt het namelijk heel mooi doen, maar uiteindelijk wordt het bij mij één torentje. Haha! Het lijkt wel alsof een kind van 10 jaar ze gemaakt heeft. Maar ach, het gaat er om dat ze lekker zijn!

Nog eventjes de oogjes, snaveltjes en de gele bolletjes aanbrengen en klaar zijn ze! Zo als je kunt zien zijn ze wel wat anders geworden dan op de verpakking, maar ze zijn schattig toch! Nu nog even proeven…. Mmm…!!! Heerlijk! Het is echt een heerlijk puddingachtig taartje! Jammie!

Maak jij wel eens taartjes, cupcakes of koekjes?
paas recept kuiketjes
paas recept kuiketjes


