• Home
  • Blog Samenwerking
  • Over mij
    • Bloglovin
    • E-mailadres
    • Facebook
    • Instagram
    • Pinterest
    • Twitter

The Beauty Magazine

Interieur & Lifestyle

  • Interieur
    • Interieur
    • Decoratie
    • Planten
    • Tuin
    • Inspiratie
  • Style
    • Style
    • Lifestyle
    • Beauty
  • Recepten
    • Recepten
    • Eten
    • Drankjes
    • Chocolade
  • Persoonlijk
    • Zwangerschap
    • Geboorte
  • Feestjes
    • Feestjes
    • Verjaardag
    • Kerst
    • Oud & Nieuw
    • Pasen
    • Valentijnsdag
    • Bruiloft
    • Geboorte
    • Halloween
    • Moederdag
    • Feestdecoratie
    • Cadeau inspiratie
    • DIY
    • Fun

Vintage Founds #1

24 juli 2017 by The Beauty Magazine 13 Comments

 

Af en toe vind ik het heel erg leuk om naar een kringloopwinkel te gaan. Sommige mensen vinden dat maar vreemd, maar eigenlijk is het ontzettend leuk om zo’n winkeltje te bezoeken. Je hebt er veel leuke spulletjes voor maar weinig geld. En het verschil is dat deze spulletjes bijvoorbeeld niet bij de Action te koop zijn. Het zijn vaak spulletjes die niet meer te koop zijn en soms zelfs meer waard zijn dan ze kosten. Zo vertelde iemand een tijdje geleden op een blog dat ze een Dior zonnebril had gekocht voor maar een paar euro. Hoe gaaf!

Dit soort vondsten ben ik nog niet tegen gekomen, maar wel heb ik al een aantal leuke dingen gekocht die ik erg leuk vind. Het leek mij leuk om deze spulletjes aan jullie te laten zien en jullie misschien ook op het idee te brengen om een keertje een bezoekje te brengen aan een kringloopwinkel. Hier komen mijn aankoopjes!

 

Kop en schotels

Bij kringloopwinkel vind je vaak heel veel kop en schotels. De meesten vind ik niet zo heel mooi, maar deze kon ik echt niet laten liggen. Ze staan prachtig in mijn buffetkast en de schotels zijn ook erg mooi om als gebakschoteltjes te gebruiken. Ik betaalde in totaal €2,50.

 

 

Schattige schoteltjes

Ik ben dol op mooi servies. Ik werd daarom helemaal blij toen ik deze super schattige schoteltje tegen kwam. Ze zijn lekker “tuttig” en perfect om kleine gebakjes op te serveren. En het allerleukste is dat ze maar 0,25 per stuk kostte, omdat er geen kopje meer bij zat.

 

 

Sprookjesboek

Stiekem vind ik sprookjes nog steeds heel erg leuk. Ik werd daarom ook helemaal verliefd op dit mooie, klassieke sprookjesboek. Het staat vol met mooie verhalen als “Sneeuwwitje”, “De schone slaapster” en “Het tinnen soldaatje” en is voorzien van prachtige illustraties. Mijn hart maakt helemaal een sprongetje bij het zien van dit mooie boek en heeft daarom een speciaal plekje gekregen. Ik betaalde €2,00 voor het boek.

 

 

Chocolade vormpjes

Hoe schattig zijn deze chocolade vormpjes! Ik had er al een paar, maar toch kan ik hier geen genoeg van hebben. Ik vond ze bij de Kringloopwinkel en ze zaten gewoon nog ongebruikt in de verpakking. Ideaal! Oh, en ik betaalde er maar €0,50 voor. Mocht je ze ook in huis hebben, maak dan een keer deze chocolaatjes: Salted Caramel, mini fudge & chilipepper chocolaatjes maken

 

 

Ga jij wel eens naar een kringloopwinkel?

 

 

Deel dit artikeltje:

  • E-mail
  • Print
  • Tweet

You might also enjoy...

Plog | Zussendag, leuke winkeltjes & de GVR film!
Netflix aanraders voor de Kerstvakantie
♡ 1 jaar verloofd ♡

Filed Under: Lifestyle

Previous Post 15 x De beste bespaartips voor je bruiloft!
Next Post Wedding Make-up

Comments

  1. chucky1012 says

    24 juli 2017 at 6:49 AM

    Mooie aankopen had je gedaan 😉
    Ik hou nu ook van kringloopwinkels en ze verkopen er vaak erg mooie spullen.

    Xoxo

    Beantwoorden
  2. Malou | Blonde Blossom says

    24 juli 2017 at 9:27 AM

    Ohhh die schoteltjes! Ik ga voor mijn kamer nog eens kijken in kringloopwinkels, vaak zijn die dingen zo leuk namelijk. En als je iets moois vindt is dat extra bijzonder! Malou x

    Beantwoorden
    • Iris says

      25 juli 2017 at 8:15 AM

      Daar ben ik het helemaal met je eens. Ik word helemaal blij van het zien van deze spulletjes 🙂

      Beantwoorden
  3. Loes says

    24 juli 2017 at 10:00 AM

    Wat een mooie items! Vind vooral die kopjes en schoteltjes zo schattig, heel leuk.

    Beantwoorden
  4. Irene says

    24 juli 2017 at 11:24 AM

    Wat een leuke items heb je gekocht. Ik wil ook vaker naar de kringloopwinkel gaan, beter voor het milieu.

    Beantwoorden
  5. TypischKim says

    24 juli 2017 at 11:48 AM

    Wat een mooie items! Ze staan erg mooi op de foto!

    Beantwoorden
  6. Romy says

    24 juli 2017 at 1:06 PM

    Wauw, wat een leuke aankopen heb je gedaan! Dat sprookjesboek is echt een goede vondst zeg en wat een mooi kopje en schoteltje ook. Ik hoop al tijden om nog eens zoiets tegen te komen bij de kringloopwinkel 🙂

    Beantwoorden
    • Iris says

      25 juli 2017 at 8:16 AM

      Dat sprookjesboek is inderdaad heel leuk! Alle spookjes staan er in en ze zijn net wat uitgebreider dan de Disneyfilms. Zo leuk!

      Beantwoorden
  7. femketje says

    24 juli 2017 at 1:29 PM

    ik hou ook echt van die kopjes en schotels, zo cute en pretty 😀

    Beantwoorden
  8. Marlous says

    24 juli 2017 at 5:11 PM

    Oh je schoteltjes, heel mooi!

    Beantwoorden
  9. Donna says

    25 juli 2017 at 11:02 AM

    Wow, wat een leuke dingen! Waarom kan ik dit soort dingen nooit vinden als ik er een keertje ben?! Heb helemaal zin om langs de kringloop te gaan nu.

    Beantwoorden
  10. Wendy (B) says

    25 juli 2017 at 6:21 PM

    Ik zou toch maar eens zo een kringloopwinkel willen bezoeken want als ik zo zie wat voor leuke dingen er gevonden wordt!

    Beantwoorden
  11. Harriet says

    26 juli 2017 at 11:49 AM

    Wat een super leuke spulletjes!

    Beantwoorden

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *






Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

  • Bloglovin
  • E-mailadres
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest

Hi! Mijn naam is Iris. Leuk dat je een kijkje komt nemen op The Beauty Magazine.nl Hier vind je toffe DIY’s, lekkere (en simpele) receptjes, inspiratie voor je interieur en alles wat je nodig hebt om een feestje te geven!

Lees hier meer over mij!

 

Valentijnsdag

Leuke ideeën voor Valentijnsdag tijdens Corona

10X Liefdesweetjes over mij

10x Unieke dates voor Valentijnsdag

Zo maak je je eigen gelukskoekjes

Interieur inspiratie

9x Mooie hanglampen

Dit zijn de woontrends van 2021

Leuke kussens voor op de bank

hangstoel-kopen

Fijne hoekjes in huis

Het is winter!

De beste tips tegen droge lippen!

8X Mooie lange winterjassen

De mooie wintercollectie van Protest

Een warm interieur creëren

Leuke inspiratie

Instagram

Instagram

Volg mij op Social Media

The Beauty Magazine.nl

  • Home
  • Blog Samenwerking
  • Over mij

Contact

Samenwerken blog of Social Media

Natuurlijk sta ik ook open voor samenwerkingen. Neem hiervoor contact op via redactie@thebeautymagazine.nl.

Mijn site bevat adlinks.

loading Annuleren
Bericht niet verstuurd - controleer je e-mailadres!
E-mail-controle mislukt, probeer het opnieuw
Helaas, je blog kan geen berichten per e-mail delen.