Lente favoriet | Weleda Skin Food
Wat is het toch fijn dat het lente is! Ik ben dol op het zonnetje. Jullie ook? Het geeft je een vrolijk gevoel, meer energie en langzaam krijgt ons huidje ook

Wat is het toch fijn dat het lente is! Ik ben dol op het zonnetje. Jullie ook? Het geeft je een vrolijk gevoel, meer energie en langzaam krijgt ons huidje ook weer een mooi tintje. En hoe fijn is het dan als je gezichthuidje mooi, egaal aanvoelt? Een paar dagen geleden deelde ik mijn favoriete gezichtsreinigers en vandaag wil ik jullie graag kennis laten maken met een heel ander product, namelijk Skin Food van Weleda!
Skin Food is een super lekker crèmepje die geschikt is voor de droge huid. De crème is lekker dik en is ideaal voor als je huid wel wat extra liefde kan gebruiken. Ondanks dat de crème een beetje aan de dikke kant is, is hij wel goed uit te smeren. Je huid wordt licht vettig en het geeft je huid een boost, waardoor je huid gevoed wordt en lekker zacht aan gaat voelen.
Op de blog van Sija las ik dat Skin Food ook erg populair onder de visagisten en dat zij het gebruiken om de jukbeenderen een mooie glans te geven. Klink goed toch?
Naast dat het een hele fijn gezichtscrème is, is Skin Food van Weleda ook te gebruiken als lippenbalsem, overnight-gezichtsmasker en is het perfect voor droge en ruwe plekjes op je huid.
Weleda Skinfood is verkrijgbaar bij de drogist voor €5,50


