Action Shoplog | Herfst/winter 2016
Een paar dagen geleden ben ik weer eens een kijkje gaan nemen bij de Action. De Action vind ik altijd een hele leuke winkel, omdat ze van alles hebben en je


Een paar dagen geleden ben ik weer eens een kijkje gaan nemen bij de Action. De Action vind ik altijd een hele leuke winkel, omdat ze van alles hebben en je voor een klein prijsje vaak de leukste dingen kunt shoppen. En ook nu lag de winkel weer vol met gezellige spulletjes en dan met name leuke dingen voor de wintermaanden.
Een aantal dingen gingen mijn winkelmandje in en nam ik uiteindelijk mee naar huis. En ik kan jullie vertellen dat het vooral veel leuke kerst/winter spulletjes zijn geworden. Dus ben je benieuwd wat ik geshopt heb? Bekijk dan de onderstaande video. Veel kijkplezier!
P.S. Ik blijf het eng vinden om video’s te maken. Oh, en ik had misschien geen wit shirtje aan moeten doen.
11


